ASEAD VI. ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMU (Yeri)

KERVANSARAY LARA HOTEL (Tanıtım)

Kervansaray Lara, doğal kumsalı ve temiz havası dahil Antalya’nın eşsiz doğal güzelliğinde eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Bireylerin alternatif beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. Toplamda 110.000 m2 olan tesisimizde toplam 579 oda bulunmaktadır. Loft konsept binamızda satın almak için geldiğiniz birçok etkinliğin yanı sıra birçok yenilik de yaşayacaksınız.

Akdeniz Latin ve Uzak Doğu mutfaklarından ilham alan A la Carte Restoranlarımızda Türk ve dünya mutfaklarından oluşan büfeler sizleri bekliyor. Atıştırmalık barlar, pastane ve farklı kültürlerden farklı lezzetler sunan şarap evi beğeninize sunar.

Özel gösteriler, harika müzikler ve unutulmaz gecelerle dans eden animasyon ekibi Kervansaray Hotel Lara. Gün boyunca çeşitli spor aktiviteleri, oyun turnuvaları ve akşamları yapılacaktır.

Kervansaray Lara Otel, sizlere konakladığınız süre boyunca 24 Saat Resepsiyon, 24 Saat Oda Servisi, Bar / Dinlenme Salonu, Bilardo Masası, Disko / Gece Kulübü, Oyun Odası, Kapalı Havuz, Masaj Servisi, Toplantı Odaları, Açık tenis kortu, Özel Plaj, Restoran, Oda Servisi, Atıştırmalık Bar, Tenis, Hamam hizmetleri sunmaktadır.

Taşların özellikleri ve renkleri dahil her bir detayın titizlikle detaylandırıldığı bir oteldesiniz. Camın her şeyi şeffaf bir güzelliğe dönüştürmesi bir tesadüf değildir.

Bu özel mekanda kendinizi daha fazla hissedeceksiniz.

Leave a Comment