ASEAD IV. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu 27-29 Ekim 2018 Tarihleri arasında LykiaWorld & LinksGolf Antalya‘da gerçekleştirilecektir.

Akdeniz’in muhteşem manzarasında, 1 numaralı tatil deneyiminizi  LykiaWorld Antalya’nın muhteşem dünyasında yaşamak üzere sizleri bekliyoruz. Misafirlerimizin şansı LykiaWorld Antalya kalitesini ve konaklama ayrıcalıklarını birarada yaşama fırsatına sahip olmalarıdır.

Tesisimiz 1.000.000 müzerine kurulmuş olup, 400.000 m2 si konaklama ve 600.000 m2 si golf ve diğer aktiviteler için ayrılmıştır. Otelimiz, 8 küçük, 1 buyuk konferans salonu ile büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Otelimizdeki 449 oda, suit ve villalar konforlu ve şık mobilyalarla döşenmiştir ve bazıları mükemmel Akdeniz manzarasına sahiptir.  2.5 km uzunluğunda masmavi kıyı şeridini seyrettikten sonra, Antalya’daki en iyi aile oteli olan tesisimizdeki  golf, fitness center, yüzme havuzları , Kids Mini Club ve daha birçok aktivite alternatiflerimizden birini seçebilirsiniz. LykiaWorld Antalya’da aradığınızdan fazlasını bulacaksınız.